آخرین اخبار:
خانه / شهرکیلان و حومه / حوادث / 70 درصد سیلاب‌ها در کیلان مهار شد/ جانمایی باند بالگرد در شهر کیلان

70 درصد سیلاب‌ها در کیلان مهار شد/ جانمایی باند بالگرد در شهر کیلان

شهردار کیلان گفت: 70 درصد سیلاب‌ها با اقدامات انجام‌شده در این شهر مهار شده است.

سیدجلیل چوبداری

به گزارش پایگاه خبری کیلان نیوز، سیدجلیل چوبداری در نشست ستاد مدیریت بحران شهرستان دماوند اظهار کرد: برای پیشگیری و جلوگیری از وقوع آتش‌سوزی اجرای برنامه‌های فرهنگی را در این شهرستان پیشنهاد می‌دهیم.

وی افزود: با توجه به افزایش بارندگی‌ها و اینکه پوشش گیاهی امسال بیشتر شده است و احتمال وقوع‌ آتش‌سوزی وجود دارد، لازم است که با نصب بنر و تابلوهایی کارهای فرهنگی انجام دهیم و موارد لازم را به مردم اطلاع‌رسانی کنیم.

شهردار کیلان اشاره در خصوص پیشگیری از وقوع سیلاب در این شهر گفت: ضمن قدردانی از ادارات جهاد کشاورزی و امور منابع آب برای آبخیزداری و لایروبی رودخانه‌ها، 70 درصد سیلاب‌‌ها در شهر کیلان مهار شده است.

چوبداری به جانمایی باند بالگرد در شهر کیلان اشاره و تصریح کرد: دو نقطه برای ایجاد باند بالگرد در کیلان مشخص شده که در صورت تأیید، اقدامات لازم انجام خواهد شد.

جواد خاکساری، مسؤول واحد خدمات شهر شهرداری آبسرد نیز در ادامه از شناسایی دو نقطه برای نصب باند بالگرد در این شهر خبر داد.

همچنین یکی از عوامل شهرداری آبعلی نیز نقاط پیست اسکی، مبارک‌آباد و مرکز این شهر را برای نصب باند بالگرد پیشنهاد داد.

حبیب شعبانی، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دماوند هم در این نشست از آمادگی برای معرفی زمین برای ایجاد بالگرد در شهرهای این شهرستان خبر داد و گفت: سه دستگاه لودر، سه دستگاه گریدر و یک دستگاه بولدوزر از جمله امکانات ما در زمان بحران‌ها است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را ثبت کنید

theme