آخرین اخبار:
خانه / شهرکیلان و حومه / حوادث / 5 مجروح در سانحه رانندگی در روستای زان/ مجروحان با بالگرد به تهران اعزام شدند

5 مجروح در سانحه رانندگی در روستای زان/ مجروحان با بالگرد به تهران اعزام شدند

فرمانده پلیس‌راه دماوند – فیروزکوه از برخورد دو دستگاه موتورسیکلت در جاده روستای زان دماوند با پنج مجروح خبر داد و گفت: مجروحان این سانحه با بالگرد به تهران اعزام شدند.

13940423000430_PhotoA

به گزارش پایگاه خبری کیلان نیوز به نقل از فارس، علی نیک‌روش با اشاره به وقوع سانحه‌ای در جاده روستای زان در حومه شهر آبسرد از توابع شهرستان دماوند اظهار کرد: دو دستگاه موتورسیکلت هرکدام با دو سرنشین در جاده روستای زان با یکدیگر برخورد کردند.

وی با بیان اینکه راکبان و سرنشینان این دو موتورسیکلت از اتباع افغانستانی بودند، افزود: این سانحه به علت رعایت عدم حق تقدم از سوی یکی از رانندگان موتورسیکلت و حرکت از جاده اصلی به فرعی رخ داد.

فرمانده پلیس‌راه دماوند- فیروزکوه با اشاره به اینکه یکی از موتورسیکلت‌ها سه سرنشین داشت، تصریح کرد: بر اثر شدت برخورد موتورسیکلت‌ها، پنج سرنشین آن به شدت مجروح شدند.

نیک‌روش در این خصوص ادامه داد: سه نفر از مجروحان توسط بالگرد امداد به بیمارستان امام‌حسین(ع) تهران و دو نفر دیگر نیز توسط عوامل اورژانس به بیمارستان سوم شعبان دماوند منتقل شدند.

وی در خصوص وضع ترافیک در محور دماوند- فیروزکوه نیز گفت: اکنون شاهد ترافیک عادی و روان و بدون محدودیت ترافیکی در این محور هستیم.

فرمانده پلیس‌راه دماوند- فیروزکوه توصیه کرد: با توجه به اینکه جاده‌های روستایی خطرات خود را دارد، لازم است که رانندگان موتورسیکلت حتما از کلاه‌ایمنی استفاده و قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را ثبت کنید

theme