آخرین اخبار:
خانه / اتاق خبر / ۶ مصدوم در ۲ سانحه رانندگی در محور دماوند – فیروزکوه/ حال ۲ مصدوم وخیم است

۶ مصدوم در ۲ سانحه رانندگی در محور دماوند – فیروزکوه/ حال ۲ مصدوم وخیم است

فرمانده پلیس راه دماوند- فیروزکوه گفت: ناتوانی راننده خودروی سمند در این محور، چهار مصدوم بر جای گذاشت که حال دو مصدوم وخیم گزارش شده است.

به گزارش کیلان نیوز، علی نیک‌روش اظهار کرد: دیشب یک دستگاه خودروی سواری سمند که در محدوده روستای آیینه‌ورزان محور دماوند – فیروزکوه در حال حرکت بود، به دلیل تخطی از سرعت مجاز و ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه واژگون شد.

وی ادامه داد: نیروهای امدادی و عملیاتی از جمله پلیس‌راه، نیروی انتظامی، راهداری، آتش‌نشانی، اورژانس و هلال احمر در کمترین زمان خود را به محل حادثه رساندند.

فرمانده پلیس‌راه دماوند- فیروزکوه تصریح کرد: بر اثر این واژگونی، چهار سرنشین خودرو مصدوم شده بودند که توسط اورژانس و هلال احمر به بیمارستان سوم شعبان دماوند انتقال داده شدند که بر اساس شنیده‌ها حال دو نفر از مصدومان وخیم است.

* برخورد یک دستگاه کامیونت و پژو ۲ مصدوم بر جای گذاشت

نیک‌روش از برخورد یک دستگاه کامیونت با پژو در منطقه گیلاوند نرسیده به پل شلمبه خبر داد و گفت: در سانحه دیگر در برخورد یک دستگاه کامیونت با پژو که بر اثر بی‌احتیاطی راننده کامیونت رخ داد، دو نفر مصدوم شدند.

وی افزود: مصدومان حادثه توسط عوامل اورژانس جهت مراقبت‌های پزشکی به بیمارستان سوم شعبان دماوند انتقال داده شدند.

فرمانده پلیس راه دماوند- فیروزکوه با تأکید بر اینکه رانندگان باید به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی احترام بگذارند، بیان داشت: وقتی رانندگان از منطقه گیلاوند خارج می‌شوند، به دلیل عریض بودن محور، اقدام به تخطی از سرعت مجاز می‌کنند که شاهد این گونه حوادث تلخ هستیم.

نیک‌روش اضافه کرد: رانندگانی که قصد عزیمت به استان‌های شمالی یا پایتخت را از محور دماوند – فیروزکوه دارند، حتماً سرعت مطمئن را در دستور کار خود قرار دهند.

منبع: فارس

انتهای پیام/

theme