آخرین اخبار:
خانه / اتاق خبر / واگذاری خدمات شهری به بخش خصوصی در کیلان/ کیلان با توجه به آغاز فصل بهار نیاز به پاکیزگی بیشتر دارد

واگذاری خدمات شهری به بخش خصوصی در کیلان/ کیلان با توجه به آغاز فصل بهار نیاز به پاکیزگی بیشتر دارد

شهردار کیلان از واگذاری خدمات شهری این شهرداری به بخش خصوصی خبر داد و گفت: چهره کیلان با توجه به آغاز فصل بهار نیاز به پاکیزگی بیشتر دارد.

به گزارش کیلان نیوز، ایرج گودرزی‌راد امروز با اشاره به واگذاری خدمات شهری شهرداری کیلان به بخش خصوصی اظهار کرد: قراردادی بین شهرداری کیلان و یک شرکت خصوصی برای تنظیف و رفت وروب، پاکسازی و جمع‌آوری زباله‌های حوزه خدماتی شهر کیلان به امضا رسید.

وی افزود: طبق این قرارداد، خدمات این شرکت از ساعت هفت تا ۱۵ در خیابان‌های اصلی، فرعی و معابر شهر کیلان انجام خواهد شد.

شهردار کیلان گفت: تأمین نیروی انسانی مورد نیاز جهت انجام کار بر عهده پیمانکار است و به همین جهت، پیمانکار موظف است که از نیروهای فعلی شهرداری در این خصوص استفاده کند و کلیه قوانین و مقررات کار و تأمین اجتماعی، ایمنی و بهداشت را نسبت به آن‌ها رعایت کند؛ تهیه لوازم و ماشین‌آلات نیز در تعهد شرکت قرار دارد.

گودرزی‌راد تصریح کرد: امیدواریم با ورود این شرکت خصوصی نظافت شهر و رضایت‌مندی مردم تأمین شود و با توجه به آغاز فصل بهار و ورود مسافران و افزایش نیاز به پاکیزگی شهر، از مسؤولان شرکت می‌خواهیم که تمام توان خود را برای پاکیزگی چهره کیلان و جلب رضایت شهروندان این شهر به‌کار گیرند.

وی خاطرنشان کرد: این شرکت از ابتدای اسفندماه سال جاری فعالیت اجرایی خود را آغاز کرده و ماشین‌آلات و کارکنان خود را با لباس‌هایی هماهنگ برای عموم به نمایش گذاشته است.

 

منبع: فارس

انتهای پیام/

theme