آخرین اخبار:
خانه / شهرکیلان و حومه / حوادث / مراسم ترحیم 5 قربانی سانحه دلخراش جاده آبسرد- کیلان در قرچک برگزار شد + تصویر
  • سانحه‌ای بی‌سابقه در جاده کیلان- آبسرد+ فیلم

مراسم ترحیم 5 قربانی سانحه دلخراش جاده آبسرد- کیلان در قرچک برگزار شد + تصویر

مراسم ترحیم 5 شهید قربانی سانحه دلخراش جاده آبسرد- کیلان در شهرستان قرچک برگزار شد.

Untitled-1

به گزارش پایگاه خبری کیلان نیوز، مراسم ترحیم پنج قربانی سانحه مرگبار و دلخراش جاده آبسرد- کیلان با حضور جمع کثیری از مردم در شهرستان قرچک برگزار شد.

نادر امانی حدود 33 ساله، امیرمهدی امانی دو ساله، اکرم امانی 29 ساله، طاها عبادنژاد 6 ساله و فریبا میرزایی با سن نامعلوم پنج قربانی این سانحه بودند که پس از برخورد با کامیون بنز اکسور در دم فوت می‌کنند.

فرمانده انتظامي شهرستان دماوند در تشريح سانحه محور آبسرد- کیلان اظهار داشت: در روز پنج‌شنبه در تاریخ 14 خرداد ماه در پي اعلام مركز فوريت‌هاي پليسي 110 مبني بر وقوع يک فقره تصادف بين يک دستگاه کاميون کمپرسي با پنج دستگاه خودرو سواري در محور روستايي آبسرد- کیلان شهرستان دماوند، بلافاصله اكيپ گشت پليس‌راه به همراه نيروهاي امدادي در محل حادثه حاضر شدند.

شیخ‌مراد مرادی افزود:‌ در بررسي صحنه تصادف مشخص شد که خودروي سواري پي‌کي به علت انحراف به چپ با يک دستگاه کاميون کمپرسي برخورد کرده و همچنين کاميون کمپرسي به علت انحراف به چپ ناشي از تخطي از سرعت مطمئنه در پيچ و شيب تند با يک دستگاه خودروي سمند برخورد کرد که در اين حادثه پنج تن از سرنشينان خودرو سمند که شامل يک نفر مرد، دو نفر زن و دو بچه که همگي اعضاي يک خانواده بودند در دم فوت کردند.

وی با بیان اینکه راننده خودرو پي‌کي نیز پس از انتقال به مراکز درماني به علت شدت جراحت‌های وارده فوت کرد، تصریح کرد: در اين سانحه پنج تن از سرنشينان خودروهاي پژو و پرايد مجروح شدند که توسط نيروهاي امدادي به بيمارستان سوم شعبان دماوند انتقال یافتند.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند خاطرنشان كرد: ‌برابر اعلام نظريه كارشناس پليس‌راه، علت تصادف بي‌احتياطي از جانب راننده پي‌کي به خاطر تجاوز به چپ و همچنین انحراف به چپ ناشي از تخطي از سرعت مطمئنه در پيچ و شيب تند از سوي راننده کمپرسي نسبت به خودروهاي ديگر اعلام شده است.

.:. انا لله و انا الیه راجعون .:.

لازم می‌دانیم از طریق این رسانه، این مصیبت دردناک را خدمت خانواده‌های آن عزیزان و دیگر بستگانشان تسلیت گفته و آرزوی مغفرت و آمرزش برای مرحومان و صبر جزیل برای بستگان آنها از درگاه خداوند متعال مسئلت نماییم.

«روحشان شاد و یادشان گرامی باد»

پایگاه خبری کیلان نیوز

انتهای پیام/م

 

اخبار مرتبط:

*گزارش کامل مرگبارترین سانحه جاده‌ای بی‌سابقه در جاده آبسرد- کیلان/ سانحه‌ای که جان 6 نفر را گرفت

*اعلام آمار دقیق شمار قربانیان و مصدومان سانحه جاده کیلان

*14 کشته و 15 مجروح در سوانح جاده‌ای استان شرق تهران/ مرگبارترین هفته امسال رقم خورد/تکمیل محور آبسرد ـ ایوانکی تا پایان سال 94

*پیگیری سانحه دلخراش جاده آبسرد – کیلان در اجلاس شوراهای دماوند

دیدگاهتان را ثبت کنید

theme