آخرین اخبار:
خانه / شهرکیلان و حومه / حوادث / سیل «ویرانه» را ویران کرد+تصاویر

سیل «ویرانه» را ویران کرد+تصاویر

شکستن آب‌بند بر اثر باران شدید در روستای «ویرانه» شهرستان دماوند باعث جاری شدن سیل شد و خسارت‌هایی را به این روستا وارد کرد.

13940623000633_PhotoA

به گزارش پایگاه خبری کیلان نیوز، در چند روز گذشته، آب‌بند روستای ویرانه که در جنوب‌شرقی شهرستان دماوند و در مرز استان‌های تهران و سمنان قرار دارد، بر اثر بارش شدید باران شکسته و باعث جاری شدن سیلاب در این روستا شد.

در این زمینه، اطراف امامزاده برهان‌الدین (ع) ویرانه را آب فرا می‌گیرد و سبب وارد آمدن خسارت‌هایی به جاده‌های روستایی می‌شود که بلافاصله بعد از وقوع سیل، نیروهای عضو ستاد مدیریت بحران شهرستان دماوند همچون جهاد کشاورزی، بخشداری، شهرداری کیلان، هلال احمر، راه و شهرسازی، شرکت‌های آب و برق و … در محل این روستا حضور پیدا می‌کنند.

سیل در ویرانه به چهار خودروی سواری، چهار منزل مسکونی و مزارع باغی و کشاورزی خسارت‌هایی را وارد کرد و همچنین آسیب‌هایی به شبکه‌های آب و برق رساند.

با توجه به محدود بودن سیل، نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند که در کوتاه‌ترین زمان خود را به محل وقوع سیل رسانده بودند، به عملیات امدادی خاصی دست نزدند و این حادثه خوشبختانه تلفات جانی نداشت.

شبکه‌های آب و برق روستای ویرانه که به علت شکستگی لوله‌ها و تیرهای برق قطع شده بود، به همت عوامل شرکت‌های مربوطه بهسازی و وصل شد.

روستاهای ویرانه و دوآب در 18 کیلومتری شهر کیلان و در مرز استان‌های تهران و سمنان واقع شده است و در اطراف این دو روستا، معادن زیادی قرار دارد؛ امامزاده برهان‌الدین (ع) نیز در این روستا واقع شده و در ایام محرم شاهد حضور جمع کثیری از عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را ثبت کنید

theme