آخرین اخبار:
خانه / اتاق خبر / «سیاوش نوری» معاون جدید برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرماندار شهرستان دماوند شد+ سوابق

«سیاوش نوری» معاون جدید برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرماندار شهرستان دماوند شد+ سوابق

معاون جدید برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرماندار شهرستان دماوند با حکم استاندار تهران منصوب شد.

به گزارش کیلان نیوز، «سیاوش نوری» با حکم استاندار تهران به عنوان معاون جدید برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان دماوند منصوب شد.

نوری متولد ۱۳۵۱ از شهرستان گرمسار با تحصیلات دانشجوی سال آخر دکتری ترویج کشاورزی است که ۱۹ سال خدمت و کار در دفتر برنامه‌ریزی و بودجه وزارت کشور و رئیس گروه بودجه عمرانی وزارت کشور در سوابق او دیده می‌شود.

در حکم سیدحسین هاشمی خطاب به نوری آمده است: به موجب حکم و بنابر پیشنهاد فرماندار محترم شهرستان دماوند جنابعالی به سمت «معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی شهرستان دماوند» منصوب می‌شوید.

در ادامه می‌خوانیم: امید است با استعانت از خداوند تبارک و تعالی و رعایت خط مشی اعلام شده و شرح وظایف قانونی و به کارگیری شیوه‌های مناسب در اعمال سیاست‌های عمومی دولت تدبیر و امید به مردم که ولی نعمتان و سرمایه‌های اصلی نظام جمهوری اسلامی هستند، موفق و مؤید باشید.

گفتنی است؛ پیش از این، مجید صفری مسؤولیت معاونت برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرمانداری شهرستان دماوند را به مدت سه سال بر عهده داشت که در اواخر سال گذشته به عنوان بخشدار جدید رودهن از توابع شهرستان دماوند معرفی و منصوب شد.

انتهای پیام/

theme