آخرین اخبار:
خانه / اتاق خبر / دستگیری ۶ سارق سرقت مسلحانه نافرجام طلافروشی در آبسرد/ طلافروشان در زمان‌های خلوتی از بازگشایی خودداری کنند+ تصاویر

دستگیری ۶ سارق سرقت مسلحانه نافرجام طلافروشی در آبسرد/ طلافروشان در زمان‌های خلوتی از بازگشایی خودداری کنند+ تصاویر

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از دستگیری ۶ سارق سرقت مسلحانه نافرجام طلافروشی آبسرد در کمتر از ۱۲ ساعت خبر داد و گفت: طلافروشان در زمان‌های خلوتی از بازگشایی مغازه‌های خود خودداری کنند.

به گزارش پایگاه خبری کیلان نیوز به نقل از فارس، سردار عبدالرضا ناظری بعد از ظهر امروز پس از دستگیری سارقان سرقت نافرجام طلافروشی در شهر آبسرد در گفت‌وگو با خبرنگاران در تشریح این سرقت اظهار کرد: در روز ظهر جمعه هفته گذشته، وقوع سرقت مسلحانه از طلافروشی از طریق مرکز فوریت‌های پلیس به کلانتری آبسرد اطلاع داده می‌شود.

وی افزود: بلافاصله عوامل انتظامی در محل وقوع سرقت حاضر و متوجه شدند که سارقان به قصد سرقت و با پوشش خریدار وارد طلافروشی شده و بعد از درگیری با صاحب طلافروشی موفق به سرقت طلاها نشدند و پس از مضروب کردن متصدی این واحد صنفی از محل متواری می‌شوند.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: نیروهای انتظامی با توجه به اهمیت موضوع با کسب دستورهای قضایی پیگیری کارهای اطلاعاتی را آغاز کردند و در کمترین زمان موفق به شناسایی یکی از سارقان که خانمی بود، شدند و آن را دستگیری کردند.

ناظری ادامه داد: عملیات دستگیری بقیه سارقان در دستور کار قرار داشت که سارقی که به همراه آن خانم برای سرقت در قالب خریدار وارد طلافروشی شده بود، نیز دستگیر شد.

وی تصریح کرد: با تلاش نیروهای انتظامی باند سرقت مسلحانه طلافروشی که ۶ نفر بودند، دستگیر شدند و در حدود ساعت دو بامداد روز جمعه در کمتر از ۱۲ ساعت تمامی سارقان این سرقت شناسایی و دستگیر می‌شوند.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران بیان کرد: سارقان در حضور مقام قضایی اعتراف‌های لازم را انجام دادند که قریب به سه ماه با تشکیل باندی شناسایی و برنامه‌ریزی سرقت از طلافروشی را آغاز کرده بودند و در روز جمعه و زمان خلوتی اقدام به سرقت نافرجام کردند.

ناظری با بیان اینکه در این راستا، یک قبضه سلاح تقلبی کلت کمری و یک قمه که طلافروش با آن مجروح شده بود، کشف شد، خاطرنشان کرد: به واحدهای صنفی طلافروشی در گذشته ابلاغ شده بود که در روز تعطیل و زمان خلوتی اقدام به بازگشایی مغازه‌های خود نکنند.

وی تأکید کرد: اکنون نیز دوباره به واحدهای صنفی که ساعت‌های خلوتی زمان مناسبی برای کاسبی آنها نیست، اعلام می‌کنیم که حداقل اگر مورد خاصی در خصوص لزوم بازگشایی مغازه‌ خود دارند، با پلیس هماهنگ کنند.

انتهای پیام/

theme