آخرین اخبار:
خانه / شهرکیلان و حومه / خبرنگاران وجدان بیدار جامعه جهانی و تصویرگر زمان هستند/ انتقال آگاهانه اخبار موجب ارتقای درک افکار عمومی می‌شود

خبرنگاران وجدان بیدار جامعه جهانی و تصویرگر زمان هستند/ انتقال آگاهانه اخبار موجب ارتقای درک افکار عمومی می‌شود

اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کیلان در پیامی با بیان اینکه خبرنگاران وجدان بیدار جامعه جهانی و تصویرگر زمان هستند، گفتند: انتقال آگاهانه اخبار موجب ارتقای درک افکار عمومی می‌شود.

به گزارش کیلان نیوز، اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کیلان در پیامی گرامیداشت روز خبرنگار را به فعالان این عرصه تبریک گفتند.

پیام اعضای منتخب شورای اسلامی شهر کیلان بدین شرح است:

سلام و درود خدا بر تمامی وقایع‌نگارانی که حرمت قلم و آگاهی را پاس می‏دارند و خامه خویش را جز در مسیر حق و عدالت به کار نمی‏گیرند. سلام و درود خدا بر تمامی خون‏ نگاران شهید که قلم را سلاح خویش و رسانه را سنگر دفاع از استقلال و آزادی و مقابله با زر و زورمندان بریده از انسانیت و قدرت‌های سلطه‏ گر جهانی قرار دادند و در این راه پرافتخار به لقاء محبوب رسیدند.

تعیین روز خبرنگار برای بزرگداشت خاطره و یاد شهید محمود صارمی و پاسداشت مقام و منزلت خبرنگار، بیانگر اهمیت و جایگاه رفیع جریان اطلاع رسانی و تقدیر از خدمات و تلاش‌های جامعه خبرنگاران کوشا و مسؤولیت‌پذیر است.

انتقال آگاهانه و صحیح اخبار و اطلاعات از سوی خبرنگاران به عنوان پیش‌قراولان عرصه اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی منجر به ارتقای توان درک و تحلیل افکار عمومی می‌گردد.

‏بى‌تردید؛ خبرنگاران پرتلاش و فداکار با اطلاع‌رسانی شفاف، توأم با تعهد و بصیرت، شأن و منزلت رسانه‌ها را به عنوان رکن چهارم دموکراسی بیش از پیش تحکیم بخشیده و راه شکوفایی توسعه پایدار را فراهم می‌سازند

۱۷ مرداد روز پاسداشت تلاش بی‌وقفه انسان‌های آگاهی است که با سلاح قلم در سرزمین آگاهی قدم می‌زنند.

خبرنگاران وجدان بیدار جامعه جهانی و تصویرگر زمان خویش‌اند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می‌کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه‌ای، مرهون تلاش‌های شبانه روزی آن‌هاست.

در این فرصت؛ ضمن تبریک و ارج نهادن به خدمات و زحمات تمام خبرنگاران و روزنامه نگارانی که در عرصه خبر و اطلاع رسانی به ایفای وظیفه می‌پردازند برای همه فعالان عرصه رسانه، خبر و صاحبان اندیشه و قلم، آرزوی استمرار توفیق و خدمت به مردم شریف میهن اسلامی مان را خواهانیم.‏

انتهای پیام/

theme