آخرین اخبار:
خانه / شهرکیلان و حومه / جشنواره بادبادک‌ها در شهر کیلان برگزار شد/ استقبال پرشور کیلانی‌ها از جشنواره تابستانی «پارکِ پاک و تفریحِ سالم»+ تصاویر

جشنواره بادبادک‌ها در شهر کیلان برگزار شد/ استقبال پرشور کیلانی‌ها از جشنواره تابستانی «پارکِ پاک و تفریحِ سالم»+ تصاویر

جشنواره بادبادک‌ها همراه با استقبال پرشور مردم از جشنواره تابستانی «پارکِ پاک، تفریحِ سالم و خانواده خوب» در شهر کیلان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، جشنواره تابستانی «پارکِ پاک، تفریحِ سالم و خانواده خوب» برای پنجمین هفته متوالی در پارک شهرک امام خمینی (ره) شهر کیلان برگزار شد.

در این جشنواره، برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری با حضور چشم‌گیر مردم شهر کیلان و مسافران عبوری از این شهر به اجرا درآمد که مورد استقبال همگان قرار گرفت.

در حاشیه جشنواره تابستانی «پارکِ پاک، تفریحِ سالم و خانواده خوب»، مسابقه بادبادک‌ها نیز برگزار شد که سیدامیر قصابی، حمید عزیزی و مهدی دماوندی به ترتیب توانستند مقام نخست تا سوم این جشنواره را از آن خود کنند.

بادبادک برگزیده جشنواره بادبادک‌های کیلان با درج عدد ۲۸، روزهای باقی مانده تا آغاز ماه محرم را یادآور شد؛ این جشنواره به همت معاونت فرهنگی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دماوند و حوزه مقاومت بسیج شهر کیلان برگزار شد.

انتهای پیام/

theme