آخرین اخبار:
خانه / شهرکیلان و حومه / بهسازی و آسفالت ورودی‌ها و معابر کیلان در سال ۹۷/ ارتقای درجه شهرداری کیلان در دستور کار است

بهسازی و آسفالت ورودی‌ها و معابر کیلان در سال ۹۷/ ارتقای درجه شهرداری کیلان در دستور کار است

شهردار کیلان از نوسازی ناوگان آتش‌نشانی در این شهر خبر داد و گفت: ایجاد واحد نوسازی و ممیزی شهرداری کیلان در حال پیگیری است.

به گزارش کیلان نیوز، ایرج گودرزی‌راد با اشاره به اقدامات و برنامه‌ها در شهرداری کیلان اظهار کرد: در حوزه خدمات شهری، نصب علائم ترافیکی و رفت و روب معابر در شهر کیلان انجام می‌شود.

وی ادامه داد: در گذشته متأسفانه کارها با رویکرد روزمره و بر اساس مشاهدات شهری انجام گرفته، اما در دوره جدید یکی از کارهای خوبی که در شهرداری انجام شده، کار مطالعاتی اصولی و علمی برای بسترسازی مناسب در حوزه خدمات شهری است.

شهردار کیلان افزود: در حوزه آتش‌نشانی شهرداری کیلان بهسازی ناوگان ماشین‌آلات و برگزاری کلاس‌های آتش‌نشانی از برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته است که امیدواریم شاهد ارتقای این واحد مهم نیز باشیم.

گودرزی‌راد از طرح نوسازی تعداد ۱۵ دستگاه تاکسی، ساماندهی ناوگان سوخت بنزینی به تعداد ۱۲۰ خودرو، ساماندهی ناوگان سوخت گازوئیلی به تعداد ۲۵۰ خودرو که هم اکنون در حال انجام است، خبر داد.

وی با اشاره به حوزه عمرانی گفت: در بخش فضای سبز شهر کیلان توسعه و نگهداری در دستور کار قرار دارد؛ برای توسعه فضای سبز ایجاد پارک جنگلی و بلوارهای سطع شهر پیگیری می‌شوند.

شهردار کیلان اضافه کرد: همچنین در بخش عمرانی زیرسازی آسفالت ورودی‌ها و معابر داخل بافت شهر در سال ۱۳۹۷ انجام خواهد شد و شبکه معابر شهری کیلان بهبود یابد و شاهد رضایت‌مندی شهروندان در این بخش باشیم.

گودرزی‌راد در خصوص حوزه‌های اداری و مالی شهرداری تصریح کرد: شهرداری کیلان برای ارائه خدمات مطلوب انضباط مالی، رسیدگی به امور کارکنان، آموزش و ارتقای درجه شهرداری را در دستور کار خود دارد.

وی بیان کرد: برای ایجاد واحد نوسازی و ممیزی شهرداری کیلان در حال پیگیری اخذ مجوز از وزارت کشور هستیم که امید داریم تا این مهم نیز صورت گیرد.

شهردار کیلان انعقاد قراردادهای عمرانی و خدماتی با پیمانکاران را از دیگر برنامه‌های شهرداری کیلان در سال جاری دانست و اضافه کرد: امیدواریم برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته موجب رشد و توسعه شهر کیلان شود.

انتهای پیام/م

theme