آخرین اخبار:
خانه / شهرکیلان و حومه / دهه مبارک فجر / برگزاری ویژه‌برنامه‌های دهه مبارک فجر در شهر کیلان/ دهه فجر بهترین فرصت برای انتقال مفاهیم انقلاب است

برگزاری ویژه‌برنامه‌های دهه مبارک فجر در شهر کیلان/ دهه فجر بهترین فرصت برای انتقال مفاهیم انقلاب است

شهردار کیلان از برگزاری ویژه‌برنامه‌های دهه مبارک فجر در این شهر خبر داد و گفت: دهه مبارک فجر بهترین فرصت برای انتقال مفاهیم انقلاب است.

به گزارش کیلان نیوز، ایرج گودرزی‌راد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اجتماعی خبرگزاری فارس استان تهران، ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر و فرارسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: یاد و خاطره مجاهدت‌های بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب اسلامی را گرامی می‌‌داریم.

وی با بیان اینکه زنده ‌نگه‌داشتن آرمان‌ها و گفتمان اصلی انقلاب در شرایط کنونی بسیار حائز اهمیت است، افزود: در این زمینه، دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی بهترین فرصت برای زنده نگه‌داشتن و انتقال مفاهیم انقلاب است.

شهردار کیلان گفت: با توجه به اینکه امسال انقلاب اسلامی وارد چهلمین سالگرد خود می‌شود، بر این اساس برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر باید با هماهنگی بیشتری پیگیری شود.

گودرزی‌راد تصریح کرد: به همین جهت، برنامه‌های مختلف و متنوعی به مناسبت دهه مبارک فجر در شهر کیلان برنامه‌ریزی شده است که باشکوه خاصی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و توجه به خانواده‌های آنان یکی از وظایف ماست که در همین راستا، برنامه دیدار با خانواده شهدای کیلان انجام شد تا بتوانیم گوشه‌ای از زحمات و جان‌فشانی‌های آنان را جبران کنیم.

شهردار کیلان با بیان اینکه در روز شنبه، ۱۴ بهمن‌ماه زنگ انقلاب در مدارس این شهر طنین‌انداز می‌شود، افزود: در طول ایام دهه مبارک مسابقات مختلف ورزشی پیش‌‌بینی شده است؛ برگزاری مسابقات چهارجانبه والیبال، پرتاب دارت، طناب‌کشی و … از مسابقات ورزشی هستند که در دهه مبارک فجر در کیلان برگزار خواهد شد.

گورزی‌راد همچنین، تجلیل از کارآفرینان کیلان، اجرای سرود ورزشکاران، اجرای موسیقی و عرضه کالاهای فرهنگی و سنتی شهر کیلان با همراهی و حضور مسؤولان را از دیگر برنامه‌های دهه مبارک فجر در این شهر عنوان کرد.

وی با بیان اینکه در روز پنج‌شنبه، ۱۹ بهمن‌ماه گلزار شهدای شهر کیلان غبارروبی خواهد شد، افزود: در روز یک‌شنبه، ۲۲ بهمن نیز راهپیمایی با حضور پرشور و باشکوه مردم در شهر کیلان برگزار می‌شود؛ تدابیر لازم برای برگزاری راهپیمایی باشکوه در کیلان اتخاذ می‌شود.

شهردار کیلان خاطرنشان کرد: امیدواریم با اجرای باشکوه برنامه‌های دهه مبارک فجر در شهر کیلان، برگ زرین دیگری در تاریخ انقلابی این شهر رقم بخورد.

انتهای پیام/

theme