آخرین اخبار:
خانه / شهرکیلان و حومه / برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در کیلان/ مسیر و زمان برگزاری راهپیمایی کیلان اعلام شد+ تصاویر

برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در کیلان/ مسیر و زمان برگزاری راهپیمایی کیلان اعلام شد+ تصاویر

مسیر و زمان برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس شهر کیلان در نشست هماهنگی راهپیمایی روز قدس این شهر اعلام شد.

به گزارش کیلان نیوز، نشست هماهنگی راهپیمایی روز قدس شهر کیلان به منظور برگزاری باشکوه این راهپیمایی در محل دفتر شهردار کیلان برگزار شد.

در این نشست، سرپرست شهرداری کیلان، اعضای شورای اسلامی شهر کیلان، فرمانده بسیج شهر کیلان، امام جماعت شهر کیلان، فرمانده کلانتری ۱۴ کیلان، روابط عمومی شهرداری کیلان، مسئول بسیج ادارات و مسئول ایثارگران شهرداری کیلان حضور داشتند.

پس از تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله قرآن، فهمیه امراللهی، سرپرست شهرداری کیلان ضمن قدردانی از میهمانان، گزارشی از نشست ستاد هماهنگی راهپیمایی روز قدس در فرمانداری شهرستان دماوند را به استحضار مدعوین رساند.

در ادامه این نشست، قرار شد که مسیر راهپیمایی همان مسیر قبلی، از میدان امیر کبیر تا گلزار شهدای فاجان بوده و سخنران نیز حجت‌الاسلام نجفی، امام جماعت مسجد جامع شهر کیلان باشد.

همچنین مقرر شد که وسیله نقلیه برای شرکت شهروندان در راهپیمایی و برای شرکت در نماز جمعه شهر آبسرد توسط شهرداری کیلان تهیه و در روز پنجشنبه هفته جاری با نصب بلندگو ‌روی خودرو نسبت به برگزاری راهپیمایی اطلاع رسانی شود.

بر اساس این گزارش، راهپیمایی روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از ساعت ۱۰ صبح روز دوم تیرماه سال جاری در شهر کیلان برگزار می‌شود.

theme