آخرین اخبار:
خانه / شهرکیلان و حومه / دهه مبارک فجر / برگزاری جشن بزرگ انقلاب در شهر کیلان/ بانوان نمونه، کارآفرین و پیشکسوت دماوند تجلیل شدند+ گزارش تصوری

برگزاری جشن بزرگ انقلاب در شهر کیلان/ بانوان نمونه، کارآفرین و پیشکسوت دماوند تجلیل شدند+ گزارش تصوری

جشن بزرگ انقلاب به مناسبت دهه مبارک فجر در شهر کیلان برگزار شد و بانوان برتر، کارآفرین و پیشکسوت شهرستان دماوند در این جشن تجلیل شدند.

به گزارش کیلان نیوز، جشن بزرگ انقلاب چهارشنبه‌شب در آستانه سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اجرای برنامه‌های فرهنگی و ورزشی در سالن شهدای شهر کیلان برگزار شد.

در این جشن، ائمه جمعه دماوند و آبسرد، معاون سیاسی انتظامی فرماندار شهرستان دماوند، رؤسای ادارات ورزش و جوانان، میراث فرهنگی، بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دماوند و شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کیلان و جمعی از بانوان برتر و کارآفرین شهرستان دماوند و نیز دانش‌آموزان کیلانی حضور داشتند.

بانوان برتر، پیشکسوت، فعال در عرصه‌های مختلف، کارآفرین و … شهرستان دماوند در این جشن که با همت شهرداری کیلان، کمیته امور بانوان فرمانداری دماوند و اداره ورزش و جوانان برگزار شد، تجلیل به عمل آمد.

همچنین ورزشکاران نونهال و نوجوان رشته‌های مختلف ورزشی کاراته، ژیمناستیک، ووشو و … در این جشن به اجرای نمایش پرداختند که در پایان از آنها با اهدای هدایایی تجلیل به عمل آمد.

برپایی نمایشگاه دستاوردها و صنایع‌دستی بانوان کارآفرین شهرستان دماوند و شهر کیلان در حاشیه این مراسم از دیگر برنامه‌هایی بود که مورد استقبال قرار گرفت.

شهر کیلان در فاصله ۲۵ کیلومتر جنوب شرقی شهرستان دماوند واقع است که استان‌های تهران و سمنان را به یکدیگر متصل می‌کند؛ دستاوردهای صنعتی کیلان از جمله حوله‌بافی از شهرت خاصی برخوردار است.

theme