آخرین اخبار:
خانه / شهرکیلان و حومه / بازدید سردار ناظری از کلانتری کیلان/ اختصاص زمین برای استقرار پلیس راهور در کیلان+ تصاویر

بازدید سردار ناظری از کلانتری کیلان/ اختصاص زمین برای استقرار پلیس راهور در کیلان+ تصاویر

سخنگوی شورای اسلامی شهر کیلان از اختصاص زمین برای استقرار پلیس راهور در این شهر خبر داد و گفت: با توجه به گستردگی و قرار گرفتن کیلان در مسیر استان سمنان، تقویت حوزه انتظامی این شهر ضرورت دارد.

به گزارش کیلان نیوز، عصر امروز سردار عبدالرضا ناظری، فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از کلانتری ۱۴ شهر کیلان بازدید و وضع امنیتی این شهر را بررسی کرد.

در این بازدید، فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران، فرمانده انتظامی شهرستان دماوند، سخنگوی شورای شهر و شهردار کیلان و فرمانده و کارکنان کلانتری شهر کیلان حضور داشتند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کیلان در نشستی در این زمینه با بیان اینکه شورای شهر و شهرداری با تمام توان آماده همکاری با دستگاه‌های مختلف است، اظهار کرد: عملکرد نیروی انتظامی در کیلان بسیار مطلوب بوده و شاهد کمترین وقوع جرم به خصوص میزان سرقت در این شهر هستیم.

سیداصغر میرعلی‌نقی افزود: کیلان شهری بسیار امنی است، اما با توجه به صعب‌العبور بودن و گستردگی و همچنین قرار گرفتن در مسیر دو استان تهران و سمنان، حوزه انتظامی شهر کیلان باید مورد توجه ویژه باشد.

وی گفت: آنچه در توان داشته باشیم، شورای شهر و شهرداری برای تقویت شهر کیلان انجام می‌دهند و امیدواریم که توجه بیشتری در حوزه انتظامی به این شهر با قدمت شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کیلان با بیان اینکه کیلان در مسیر استان سمنان قرار دارد، بر لزوم نصب دوربین‌های امنیتی و ترافیکی در شهر کیلان تأکید کرد.

میرعلی‌نقی اضافه کرد: با توجه به مصوبه ستاد مدیریت بحران، قطعه زمینی برای استقرار پلیس‌ راهور و دستگاه‌های خدماتی و امدادی دیگر در شهر کیلان اختصاص پیدا کرده است.

ایرج گودرزی‌راد، شهردار کیلان نیز در این نشست، عملکرد کلانتری و حوزه انتظامی در شهر کیلان را مطلوب دانست و از همکاری و تعامل با کلانتری برای تقویت حوزه انتظامی در این شهر خبر داد.

شهر کیلان در جنوب شرقی شهرستان دماوند قرار دارد که استان‌های تهران و سمنان را به یکدیگر متصل می‌کند؛ بنابر اعلام مسؤولان، حوزه انتظامی شهر کیلان ۳۸۰ کیلومتر است.

انتهای پیام/

theme