آخرین اخبار:
خانه / شهرکیلان و حومه / «ایرج گودرزی‌راد» شهردار کیلان شد+ سوابق

«ایرج گودرزی‌راد» شهردار کیلان شد+ سوابق

«ایرج گودرزی‌راد» به اتفاق آرای شورای اسلامی شهر کیلان به عنوان سکاندار جدید این شهر معرفی شد.

به گزارش کیلان نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر کیلان اظهار کرد: پس از نشست‌های مختلف اعضای شورای اسلامی شهر کیلان، گزینه جدید سکانداری شهرداری کیلان انتخاب و معرفی شد.

علی محسنا افزود: در این زمینه، ایرج گودرزی‌راد به اتفاق آرای اعضای شورای شهر کیلان به عنوان شهردار جدید کیلان به مراجع‌فرا دستی برای تأیید نهایی معرفی شد.

ایرج گودرزی‌راد متولد بروجرد و کارشناس ارشد حسابداری از دانشگاه آزاد اسلامی است؛ وی در آخرین مسؤولیت خود، از سال ۱۳۹۳ سکانداری شهرداری فرون‌آباد از توابع شهرستان پاکدشت استان تهران را برعهده داشت.

مسؤول حسابداری، حسابرسی، املاک و حقوقی در کمیسیون‌های مختلف شهرداری پاکدشت در سال‌های ۱۳۸۰ تا۸۲، مدیر امور مالی، درآمد و در کمیسیون‌های مختلف شهرداری شریف‌آباد در سال‌های ۸۲ تا ۸۶، معاونت مالی و اداری و خدمات شهری و جانشین شهردار و همچنین عضو هیأت‌مدیره سازمان حمل و نقل و فرهنگی اجتماعی شهرداری فشم در سال‌های ۸۶ تا ۹۰ از سوابق شهردار جدید کیلان است.

همچنین شهردار شریف‌آباد و عضو کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری آبسرد در سال‌های ۹۰ تا ۹۲، معاونت مالی اداری شهرداری شمشک از ابتدای سال ۱۳۹۳ تا مهرماه ۱۳۹۳ از دیگر سوابق کارنامه‌ای گودرزی‌راد به شمار می‌رود.

شهر کیلان به وسعت ۶۴۰ هکتار در ۲۶ کیلومتری جنوب شرقی شهرستان دماوند و در هشت کیلومتری جنوب آبسرد و در مسیر راه شهرستان دماوند به شهرستان گرمسار در استان سمنان واقع شده است؛ فاصله کیلان با پایتخت ۹۰ کیلومتر است.

جمعیت شهر کیلان بر اساس آخرین سرشماری سال ۱۳۹۵ ایران، ۲ هزار و ۸۸۲ نفر و ۹۲۷ خانوار شامل یک‌هزار و ۴۷۸ مرد و یک‌هزار و ۴۰۴ زن است؛ جمعیت کیلان در سال ۱۳۸۵ برابر با ۳ هزار و ۳۸ نفر بوده است.

کیلان به جهت موقعیت جغرافیای مناسب و آب و هوای مطلب همواره مورد توجه بسیاری از مسافران به خصوص در ایام تعطیل است و جاذبه‌های گردشگری و تاریخی و نیز سوغات و صنایع‌دستی این شهر مورد توجه قرار دارد.

منبع: فارس

انتهای پیام/

theme