آخرین اخبار:
خانه / شهرکیلان و حومه / اختتامیه مسابقات جام رمضان ۹۶ در شهر کیلان/ تیم تالار سیب زان قهرمان شد+ گزارش تصویری

اختتامیه مسابقات جام رمضان ۹۶ در شهر کیلان/ تیم تالار سیب زان قهرمان شد+ گزارش تصویری

مسابقات جام رمضان ۹۶ در شهر کیلان با قهرمانی تیم تالار سیب زان دماوند به کار خود پایان داد.

به گزارش کیلان نیوز، مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال جام رمضان ۹۶ شهر کیلان با حضور برخی از مسئولان و تماشاگران جوان و پرشور در مجموعه ورزشی شهدای این شهر برگزار شد.

این مسابقات که به همت اداره ورزش و جوانان شهر کیلان برگزار شد، با حضور مسؤولان اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند، ریاست دفتر مهندس میرزایی نیکو و هیئت همراه، منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کیلان ، شهردار سابق کیلان، فرماندهی و پرسنل کلانتری ۱۴ کیلان و پیشکسوتان ورزشی و علاقمندان به ورزش پایان یافت.

در مسابقات فوتسال جام رمضان ۹۶ شهر کیلان، ۸ تیم از شهرهای مختلف شهرستان دماوند و حومه در ایام ماه مبارک رمضان با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در فینال این مسابقات دو تیم “تالار سیب زان” و “یادمان مرتضی حسینی ایوانکی” پس از غلبه بر رقبای خود با یکدیگر رقابت کردند که این دیدار در پایان وقت های قانونی با تساوی ۳_۳ پایان یافت و در ضربات پنالتی تیم “تالار سیب زان” موفق شد با نتیجه ۷ بر ۶ تیم “یادمان مرتضی حسینی ایوانکی” را شکست دهد. در نهایت به ترتیب تیم‌های “تالار سیب زان”، “یادمان مرتضی حسینی شهر ایوانکی” و “شهرداری کیلان ب”  توانستند مقام اول تا سوم این دوره از مسابقات جام رمضان را از آن خود کنند.

اختتامیه مسابقات ورزشی جام رمضان شهر کیلان با اهدای جوایزی نفیس به تیم‌های برتر و لوح تقدیر به عوامل اجرایی این مسابقات به پایان رسید.

 

theme