آخرین اخبار:
خانه / شهرکیلان و حومه / «احسان کاشانی» مسؤول جدید بخش فرهنگی آموزش و پرورش کیلان شد/ پورفتحی: ظرفیت‌های کیلان برای ارتقای کیفیت آموزشی استفاده شود

«احسان کاشانی» مسؤول جدید بخش فرهنگی آموزش و پرورش کیلان شد/ پورفتحی: ظرفیت‌های کیلان برای ارتقای کیفیت آموزشی استفاده شود

آیین تودیع و معارفه مسؤولان جدید و قدیم بخش فرهنگی آموزش و پرورش شهر کیلان با حضور مسؤولان برگزار شد.

به گزارش کیلان نیوز، آیین تودیع و معارفه مسؤولان جدید و قدیم بخش فرهنگی آموزش و پرورش شهر کیلان با حضور مسؤولان آموزش و پرورش شهرستان دماوند، مسؤولان شهری و مدیران مدارس شهر کیلان برگزار شد.

مهرداد پورفتحی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان دماوند با اشاره به معارفه احسان کاشانی به عنوان مسؤول جدید بخش فرهنگی آموزش و پرورش شهر کیلان اظهار داشت: کاشانی نیروی علمی و خلاق است که از توانمندی‌های او برای تقویت و ارتقای آموزش و پرورش استفاده خواهیم کرد.

وی گفت: باید از ظرفیت‌های شهرستان دماوند به ویژه شهر کیلان در جهت ارتقای کیفیت آموزش و پرورش این شهرستان استفاده کرد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دماوند با بیان اینکه آموزش و پرورش به دلیل وسعت و گستردگی نیازمند مشارکت همه اقشار مردم است، ادامه داد: در هر جایی از آموزش و پرورش سرمایه‌گذاری و مشارکت بالایی صورت گیرد، موجب رشد جامعه می‌شود.

گفتنی است؛ مجید حسینی، مسؤول سابق بخش فرهنگی کیلان نیز در این نشست خدمات و اقدامات انجام‌شده خود را بیان کرد و مسؤول جدید فرهنگی شهر کیلان هم ضمن ارائه برنامه‌های خود گفت: رشد و پویایی مدارس شهر کیلان با کمک مسؤولان شهر محقق می‌شود.

منبع: فارس

انتهای پیام/

theme