آخرین اخبار:
خانه / شهرکیلان و حومه / اجرای عملیات روکش و لکه‌گیری آسفالت در کیلان/ شهر کیلان در آستانه محرم سیاه‌پوش شد

اجرای عملیات روکش و لکه‌گیری آسفالت در کیلان/ شهر کیلان در آستانه محرم سیاه‌پوش شد

سرپرست شهرداری کیلان از اجرای عملیات روکش و لکه‌گیری آسفالت در این شهر خبر داد و گفت: شهر کیلان با نصب پرچم‌‌های مزین به نام امام حسین (ع) در آستانه فرارسیدن ماه محرم سیاه‌پوش شد.

به گزارش کیلان نیوز، فهیمه امرالهی با اشاره به ادامه عملیات روکش آسفالت خیابان شهید مطهری کیلان اظهار کرد: پروژه روکش آسفالت خیابان مطهری از محله کوهان تا محله اتحاد شهر کیلان در حال انجام است.

وی افزود: این پروژه به طول بیش از دو هزار متر بوده که یک‌هزار و ۵۰۰ متر آن آسفالت و بیش از ۵۰۰ متر آن با اختصاص اعتبارات لازم در حال انجام است که با اجرای این پروژه، تردد شهروندان و مسافران عبوری تسهیل خواهد شد.

سرپرست شهرداری کیلان گفت: اعتبار عملیات پروژه آسفالت خیابان شهید مطهری کیلان از محل تملک دارایی از ردیف جرایم راهنمایی و رانندگی تأمین شده است.

امرالهی تصریح کرد: با توجه به فرارسیدن ماه محرم، عملیات لکه‌گیری معابر به‌منظور سهولت در تردد هیأت‌های عزاداری، سینه‌زنی و زنجیرزنی در محله‌های شهر کیلان در حال اجراست.

وی بیان کرد: همچنین به همین مناسبت، پرچم‌های مزین به نام سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در شهر کیلان نصب شد تا این شهر برای آغاز ماه محرم و صفر سیاه‌پوش باشد.

سرپرست شهرداری کیلان افزود: نشست هماهنگی هیأت‌های مذهبی شهر کیلان برای برگزاری هرچه بهتر عزاداری حسینی در این شهر فردا دوشنبه با حضور مسؤولان شهری و هیأت‌های مذهبی در حسینیه کیلان برگزار می‌شود.

امرالهی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از اقدامات شهرداری کیلان با توجه به فرارسیدن فصل بهار تعلیم و تربیت، فضاسازی شهر کیلان با نصب بنرهای مرتبط با آغاز سال تحصیلی است تا فضای شهری متناسب با این موضوع باشد و دانش‌آموزان کیلانی با شور و نشاط بر سر کلاس‌های درس حاضر شوند.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه یکی از اقدامات شهرداری حفظ بهداشت و تأمین سلامت شهروندان است، عملیات پاکسازی و شست‌وشوی معابر و محلات به همت نیروهای خدمات شهری به صورت منظم در حال اجراست.

انتهای پیام/م

theme